Eduweb.pl nowym partnerem OKFSu!

eduweb.pl

Z przyjemnością informujemy, że serwis eduweb.pl został nowym partnerem Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej! Zachęcamy do odwiedzenia ich strony oraz do zapoznania się z ich ofertą w dalszej części wpisu 🙂

Na eduweb.pl znajdziesz multimedialne kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW – HTML5, Joomla! i wiele więcej!

Eduweb Live to kursy na żywo, prowadzone zdalnie, z wykorzystaniem oprogramowania do współdzielenia ekranu oraz obrazu  z kamery. Uczestnik może zadawać prowadzącemu pytania i aktywnie uczestniczyć w szkoleniu, nie ruszając się z domu!

Support Eduweb to unikalna na rynku usługa. Wiemy, że dla początkujących niezwykle ważna jest bezpośrednia, szybka pomoc w ramach konsultacji. Grono ekspertów pracuje nad rozwiązaniem problemów, które napotykasz podczas nauki z kursami.

Starannie przygotowane Specjalizacje umożliwiają naukę w ramach wyznaczonej ścieżki tematycznej. W trakcie oraz po jej ukończeniu uzyskujesz Certyfikaty, które honorowane są przez najlepsze firmy w branży. Istnieje też specjalny serwis z ofertami pracy dla naszych kursantów.

Sprawdź teraz – http://www.eduweb.pl