XXXV-lecie Niezależnego Zrzeszenia Studentów

Dzięki zaangażowaniu i współpracy alumnów naszej organizacji będziemy mieli okazję świętować XXXV-lecie Niezależnego Zrzeszenia Studentów we Wrocławiu!

Korzystając z gościnności Starego Klasztoru 20.02.2016 r. będzie można wziąć udział w dyskusji panelowej pt. „NZS 35 lat temu i dziś – historia i perspektywy”, a następnie powspominać stare czasy na spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się po zakończeniu panelu. 21.02.16 o godzinie 16.00 w Kościele św. Macieja na ul. Szewskiej/pl. Nankiera odbędzie się Msza Św. w intencji Ojczyzny oraz nieżyjących członków NZS, na którą również wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wszystkich NZSiaków, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu – zapraszamy do kontaktu z nami!

Justyna Pelc
justyna.pelc@nzs.org.pl