Studencki Nobel

Jesteś ambitny? Na każdym kroku stawiasz sobie wyzwania i mierzysz wysoko? Zastanawiasz się czasem jak by to było dostać nagrodę Nobla? Już nie musisz! Spróbuj swoich sił w tegorocznej edycji konkursu i uzyskaj tytuł laureata Studenckiego Nobla.

Czym jest Studencki Nobel?

Studencki Nobel to ogólnopolski konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, w tym roku to już jego VIII edycja. Ma na celu połączenie środowiska akademickiego i biznesowego. Jest swego rodzaju furtką do sukcesu dla wszechstronnie uzdolnionych studentów, posiadających nadzwyczajne pasje i osiągających sukcesy w niezwykle różnorodnych dziedzinach. Studenci, którzy zdecydują się aplikować, zostaną postawieni w centrum zainteresowania nie tylko władz swoich uczelni, ministerstw pełniących patronat nad konkursem, ale także wielu pracodawców, którzy na pewno nie przegapią tak fantastycznej okazji do zainteresowania się zdolnościami naszych uczestników.

W czym musisz być dobry, aby spróbować?

Jak co roku, tak i w obecnej – VIII edycji Studenckiego Nobla, pole do popisu jest bardzo szerokie. Nie musisz się obawiać, że Twoje zdolności humanistyczne zostaną przyćmione przez konkurencyjny ścisły umysł. Aplikacje będą rozpatrywane w sześciu różnych kategoriach! Sam wybierasz dziedzinę, w której jesteś najlepszy, podnosząc swoje szanse na zwycięstwo w konkursie.

• Nauki ścisłe i techniczne,
  • Nauki humanistyczne i sztuka,
  • Nauki ekonomiczne,
  • Nauki społeczne,
  • Nauki o zdrowiu (medycyna i sport),
  • Nauki przyrodniczo – rolnicze.

Doceniamy Twoją ciężką pracę!

Jako organizatorzy takiego przedsięwzięcia, co roku obserwujemy zmagania wybitnych studentów. Podziwiamy Wasze starania, chęć samorozwoju i osiągnięcia czegoś imponującego. Właśnie dlatego chcemy dać szansę wszystkim tym, którzy wybijają się ponad zasadę „3xZ” i starają się zrobić z siebie prawdziwych specjalistów w konkretnej dziedzinie. Uważamy, że wasza systematyczność, wytrwałość i motywacja to cechy godne nagrodzenia. Mamy nadzieję, że pewności siebie także Wam nie brakuje i nie przegapicie okazji do pokazania się światu.

Współpraca z Ministerstwami.

Ministerstwa bardzo chętnie obejmują patronat nad Studenckim Noblem. To kolejny dowód na to, jak wysoki rangą jest nasz konkurs. W poprzednich edycjach konkurs został objęty patronatem: Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Rzecznika Praw Obywatelskich, Polskiego Towarzystwo Ekonomiczne oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Podczas tegorocznej edycji patronat obejmą Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Pracy. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia.

Wyciągnij rękę po statuetkę.

Zgłaszać się do konkursu możecie już od 1-go marca tego roku, poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie internetowej konkursu. Zastanówcie się i uporządkujcie wszystkie sukcesy i osiągnięcia, które jesteście chętni zaprezentować komisji. Zanim się obejrzycie, otrzymacie zaproszenie na Galę Regionalną, która odbędzie się w maju. W czerwcu najlepsi studenci z całego kraju pojadą na Galę Finałową do Warszawy, gdzie zostaną docenieni za swoją ciężką pracę. Odwiedźcie naszą stronę internetową i profil na Facebooku, żeby poznać dokładniejsze zasady uczestnictwa w konkursie i być na bieżąco ze wszelkimi informacjami.

Zachęcamy do zgłaszania się!

» studenckinobel.pl

» facebook.com/studenckinobelpl