O nas

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa organizacja w Polsce, z 35-letnią historią. Działa na 38 uczelniach w całym kraju i współtworzy ją 2000 członków. Na Politechnice Wrocławskiej jesteśmy od samego początku. Nieustannie działamy na rzecz aktywizacji środowiska studenckiego naszej uczelni i nie tylko. Od lat z powodzeniem angażujemy się w wiele inicjatyw, prowadząc na naszej uczelni projekty krajowe, jednocześnie cały czas podejmujemy nowe wyzwania oraz tworzymy autorskie inicjatywy.

o nas1

o nas2

o nas3

Staramy się, aby nasze inicjatywy poruszały wszystkie tematy bliskie studentom – promujemy honorowe krwiodawstwo w trakcie Wampiriady, promujemy najaktywniejszych studentów na Studenckim Noblu oraz ich projekty w Konkursie Konstrukcji Studenckich KOKOS, rozwijamy pasje i zainteresowania poprzez Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej i Kino Nocne, dbamy o ciągły rozwój, organizując Drogowskazy Kariery oraz integrujemy społeczność akademicką poprzez projekty rozrywkowe, takie jak NZS.fun czy ORG.rzyska.

o nas4

o nas5

o nas6

o nas7

Ważne są dla nas sprawy lokalne i uczelniane, opiekując się sztandarem Politechniki Wrocławskiej, organizując Mikołajki dla dzieci studentów czy akcję sprzątania grobów zmarłych profesorów naszej uczelni.

O wszystkich naszych przedsięwzięciach możecie przeczytać w zakładce Projekty. Jeśli chcecie być częścią naszej organizacji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami w zakładce Rekrutacja.